Mulle väga meeldis see kahenädalane rütm ja Indreku selgelt sõnastatud ootus, et kui asjad ei ole tehtud, siis ta võtab seda isiklikult :-). See “sundis” tegema ekstra sammu!

Ma soovitan seda programmi igaühele, kes tegutseb B2B äris. Ma olen, nagu ilmselt ka paljude teised, alati teadnud, et LinkedIn on selles äris hea kanal, aga selle ise tööle panemine on alati millegi taha seisma jäänud. See programm on tõeline müügikiirendi ja Indrek on super tagantlükkaja, kes paneb su prioriteedid paika, aitab mõelda selgeks, mis klienti sa tahad ja näitab kuidas sa ta üles leiad.

Indrek

Koolitaja sai kenasti hakkama.
Põhimõtteliselt soovitaks küll, sest nagu öeldud on LinkedIni kasutamine Eestis suht lapsekingades, kuid nagu öeldud, lõikvad sellest kasu eelkõige need, kes töötavad Eestist välja

  Sander

Programmid olid arusaadavad ja selged. Meeldis, et lühiklippe järgneva koolituse sisuga sai ette juba vaadata, seega oli idee olemas, mis järgmise koolituse teemaks on.

Koolitaja sai hästi hakkama. Oli arusaadav, et tegemist on oma ala tundva inimesega ja suutis palju olulist infot edastada. Meeldis ka see, et tegemist ei olnud nö tavalise koolituse vormiga, mentor küsis ise palju küsimusi ja oli positiivselt meelestatud.

Koolitused olid ideaalse pikkusega ja heade vahedega (iga 2 nädala tagant). Nagu ka eelnevalt sai mainitud, siis võiks algada sügisel, kuna suvel võib jääda paus sisse.

Soovitaksin koolitust ettevõtjatele, ettevõtte töötajatele, kes tegelevad müügi või turundusega (ise kasutasin koolitusel just neid teadmisi), kuna aitab paremini mõista LinkedIni kasutusvõimalusi, oma profiil korda seada ja uusi kliente/kontakte otsida.

Anne 

Koolitaja oli tasemel. Videomaterjali oleks võinud olla rohkem ja selle taasesitus või allalaadimine võimalik ka peale programmi lõppu.

Garry

Koolitaja sai väga hästi hakkama. Isegi elektrikatkestus ei saanud takistuseks veebikoolituse läbiviimisel.

Võimalik, et kodutööde puhul võiks isegi rohkem survet olla 🙂 Ikka kippusin kõike viimasel hetkel tegema.

Mentorlusprogrammi soovitan kindlasti. Pärast seda kogemust ei tundu tavakoolitus enam üldse huvipakkuv.

Kersti – Warmeston

Väga asjakohane! Võiksin oma konto ikkagi lõpuks korda teha:)

Ära kustutama ei hakka, sest minu valdkonna inimesed ikkagi toimetavad seal.

Sille

Minu jaoks isegi väga asjakohane.Meelde jäi see avatus ja soojus mis teiselt poolt ekraani tuli.Super koolitaja!

Lea

Jah, tekstide osas parandada/lisada ja olla aktiivsem meeldivaid/kasulikke asju kommenteerima. Lisaks muud basic asjad mida ei teadnud varem.

Kristjan

Nagu lubatud, keskendus koolitus sellele, kuidas LinkedInis turundada. Minu isiklik huvi on oma tööjõudu, oskusi, kompetentsi ja nõustamist müüa ehk siis pigem leida huvitavaid tööpakkumisi, mis ei olnud küll selle koolituse fookuses, kuid sellegipoolest noppisin välja pea terve A4 lehe jagu näpunäiteid, kuidas ka enda isiksust, oskusi ja huvisid müüa – aitüma selle eest!

Kadri

Ma arvasin, et on nippe tasuta LinkedIn’i kasutamiseks. Aga endal oli ilmselt vähe nutikust seda proovida. Ikka on tore, kui keegi ette näitab. Eriti veel, kui ta on tõestanud, et see töötab.
Terje – Feelingstream

Oli asjakohane. Kogu seminar oli meeldejääv, kuna koolitaja on ilmselgelt oma ala ekspert ning esinemisoskus on super.

Helen – Manpower

Väga vajalik minule, kes LinkedInist mitte midagi ei teadnud, aga kellele tööandja tegi ülesandeks ka firma konto luua.

Triin

Väga hästi olid välja toodud LinkedIn töötamise põhiprintsiibid, lisaks mismoodi enda kontot hallata ja kuidas tegutseda edu saavutamiseks.

Ain

Koolitus oli väga hea ja asjalik 🙂 Meelde jäi fakt – ÄRA JAGA postitusi, vaid kommenteeri 🙂 See oli minu jaoks tegelikult uus info, seega, aitäh koolitajale

Diana

Väga hea koolitus, Indrek andis nii palju kasulikke teadmisi! Hea jutuga mees, räägib asjast, oskab konkreetseid nippe jagada. Näiteks et cover photo tuleb panna, et mitte jagada postitusi, vaid kommenteerida sisukalt, paku ettevõtte lehele sisu, väljaspoole LinkedIn linke mitte jagada jne jne

Karin

Ma hakkasin LinkedIni kasutama selleks, et siseneda uutele turgudele ja suurendada müüki. Pärast paari nädalat teemaga tutvumist avastasin, et LinkedInil oleks meie jaoks suur potentsiaal. Kahjuks võttis see aga palju aega ja energiat. Õnneks avastasin ma Indrek Põldvee ehk Mr LinkedIn Eesti ja võtsin temaga ühendust lootes, et ta saab aidata meil LinkedIni efektiivsemalt kasutada. Indrek aitas meil luua vajaliku strateegia, tõi välja asjad, mida me võiks ise paremini teha ja hakkas meie eesmärkide saavutamiseks kohe tööle. Praegu oleme koostööd teinud 5 nädalat ja meil on juba mitu uut tehingut töös. Jätka samas vaimus!

Sander

Barruse kogemus B2Bgwowth´ga oli väga positiivne ja sujuv. Indreku juhtimisel saime omale väärt algteadmised ja suuna kätte LinkedIn maastikul, tegemaks esimesed sammud. Julgeme soovitada!

Mirko

Olime süvitsi tegelemas oma brändi ja turunduse struktureerimisega, mil saime aru et sotsiaalmeedia hakkab selles mängima suurt rolli. B2Bs on selleks kanaliks LinkedIn ning kuigi üldjoontes olime asjaga tuttavad, mõistsime kiirelt et asjal on palju keerukust. B2BGrowth aitas meil seda lahti mõtestada, õpetas meile tõhusa kasutamise põhimõtteid ning puhus tuule sisse meie sisuloome purjele.

Ian

Koolitaja juures meeldis konkreetsus ja teema valdavus.

Soovitaks enne koolitusel osalemist enda jaoks läbi mõelda ootused koolitusele ja vajaduse olemasolu

Priit

Konkreetsete ülesannete jagamine on alati motiveeriv
Soovitaksin teistele ka. Oluline, et tulevased osalejad teaksid, mis on LinkedIn ning teeksin endale selgeks, kas sellega tegelemine on nedne jaoks oluline.

Ingrid – Siidrikoda

Mulle väga meeldis see kahe nädalane rütm ja Indreku selgelt sõnastatud ootus, et kui asjad ei ole tehtud, siis ta võtab seda isiklikult :-). See “sundis” tegema ekstra sammu!

Ma soovitan seda programmi igaühele, kes tegutseb B2B äris. Ma olen, nagu ilmselt ka paljude teised, alati teadnud, et LinkedIn on selles äris hea kanal, aga selle ise tööle panemine on alati millegi taha seisma jäänud. See programm on tõeline müügikiirendi ja Indrek on super tagantlükkaja, kes paneb su prioriteedid paika, aitab mõelda selgeks, mis klienti sa tahad ja näitab kuidas sa ta üles leiad.

  Indrek

Koolitaja oli pädev teemat haldama ja teistele jagama.

Minu arvates oli kõik just parajalt paigas. Mõnusa osalejate arvuga grupp, piisavalt aega koos tegutsemiseks ja samas ka iseseisvateks töödeks.

Loomulikult soovitan. Mina olen väga rahul sellega, et sain oma LinkedIni profiili korda. Näpunäited, mida kursusel selle jaoks sain, olid väga head ja asjakohased. Ja tutvumine Sales Navigaatoriga oli samuti arendav. Varem ei osanud kõigile neile võimalustele, mida see pakub, tähelepanu pöörata.

  Heli

Kõik oli arusaadav ja videod andsid lisaülevaate. Ma ise võib olla polnud 100% sihtrühm aga kuna LinkedIn oli mu jaoks täiesti võõras nagunii, siis sain koolitusel ikka kordades targemaks ja olulist infot ka näiteks LinkedIn-is käitumise kohta (millal liikmeid lisada jne)

Indrek, oled vahtu ja äge koolitaja. Meeldis see, et andisid osalejatele piisavalt sõna ja kõikidele küsimistele sai vastused.

Osalejate arv oli piisav, kohtumiste arv samuti. Lihtalt viimased kohtumised läksid suvesse, kus puhkuste jms pärast ei saanud osaleda kahjuks.

Karis 

Programmi võiks kindlasti läbida iga ettevõte, kellel vähegi huvi rahvusvaheliselt tegutseda. LinkedIn on äärmiselt tõhus tööriist rahvusvaheliste kontaktide leidmiseks, arendamiseks ja haldamiseks ning enda tutvustamiseks.

Aivoly

Väga asjalik koolitus. Kõige enam jäi meelde sooovitus, et sisutühja kontot pole mõtet teha ja LinkedIn vajalik ikka eelkõige B2B firma

Merike

Väga asjakohane info. Ei teadnud LinkedInist ikka midagi..see jäi meelde et LinkedIni algoritm on niimoodi üles ehitatud, et talle meeldivad pikad postitused. Ilmselt oli nii. Tuleb anda lugejatele väärtusliku sisu. Ei jäänud meelde selle kuti nimi, aga tal olid postitused, mida ta tegi 6 tundi.. Neid saab 3 kuu pärast uuesti postitada või aasta pärast. Inimestel on lühike mälu.

Ära karda kommenteerida, ole ise aktiivne ja kommenteeri teiste postitusi, sest niimoodi jääd sa meelde ja ehitad üles oma brändi.

Ja see koht, kus koolitaja näitas, kuidas saab võtta ühendust HRide ja teiste kontaktidega, see oli väga lahe. Esimene kontakt, mida näidati, oli Kaire Bauhofist, olen õppinud temaga koos Tallinna Ülikoolis. LinkedIn on ikka super võimas tööriist, kui seda osata õigesti kasutada.

Piret

Jah. Sain väga palju uut kasulikku infot sellelt LinkedIn koolituselt. Kokku 2 lehekülge häid märkmeid (konkreetseid soovitusi), mille alusel plaanin oma isikliku LinkedIn konto korda teha. Sain teada ka mida olen seni valesti teinud.

Kadri

Koolitus oli väga sisutihe ja huvitav. Just täpselt sellist koolitust ma otsisin taga (ja ei leidnud) mõned aastad tagasi, kui oma eelmises töökohas firma LinkedIn kontoga tegelema hakkasin. Learning by doing oleks selle koolituse abil märksa sujuvamalt kulgenud 🙂 Nii et soovitaksin seda koolitust kõigile, kes LinkedIn-is alles alustavad kui ka neile, kes oma arvates sellest juba midagi teavad🙂

Hetkel aga sain juurde palju häid mõtteid, kuidas tööotsijana oma isiklikku kontot paremaks tuunida. Ja mitmeid häid ideid, kuidas oma tuleviku töökohas saaksin LI konto haldamise protsessi paremini juhtida. Suur aitäh Indrekule väärt mõtteid jagamast!

Triin

Mõne terve päeva koolituse sisu ei anna ka nii palju infot, kui Indrek andis 2h 🙂 Väga kasulik koolitus! Meelde jäi, et vaata üle enda konto ja jaga ei tohi 🙂

Elys

Koolituse sisu oli väga asjakohane ja sain palju uut infot. Enam jäi meelde see, et “share”nupu peaks ära unustana ja selle asemel kommenteerina 🙂

Lea

Vägagi asjakohane ning meeldis linkdin võimaluste rohkus otsingute osas ning kuidas neid võiks ja peaks enda kasuks näiteks enda kui ka kauba ja teenuse müügi edendamiseks kasutama

Rain

Koolitus oli kasulik, sest pole varem osanud sel eriti sellel leheküljel navigeerida. Jõudis kohale, kui suur ning kasulik abimees võib LinkedIN müügitöös olla.

Karin

Helen viis läbi suurepärase koolituse LinkedIni kohta. Osalesin tema koolitusel, mis rääkis LinkedInis tööandja brändi turundamisest, ja sain palju kasulikke teadmisi. Väärtustangi enim praktilisi koolitusi ja kursusi, mis võimaldavad uusi teadmisi ja oskusi praktiseerida nagu näiteks enda profiili korrastamist LinkedInis. Helen tunneb oma ala hästi ja ta on hea esineja.

Sandra

Jäin Heleni poolt läbi viidud koolitusega väga rahule. Kuigi teema oli suures plaanis tuttav, sellegipoolest sain teada uusi nippe ja kasulikke nõuandeid LinkedIn Lite kasutamiseks. Helen ise on väga tore ja inspireeriv koolitaja. Tänud, Helen!

Karina

It was useful. I don’t have any suggestions, meeting moderator was a specialist and definitely know more than I to regarding linkedin and marketing options

Taavi – 1oT

I liked this webinar, the trainer spoke with interest and enthusiasm. I get a lot of ideas how to make my LinkedIn account more visible and why it is needed.

Jekaterina

The webinar was useful for me, and the is well organized, know very well what he want to deliver, confident and focus on the targt.

Akram

This webinar was very useful and I learned a lot about how to make my profile better and looking more appealing and real. I have not yet made all the corrections I wanted to make after the webinar, but I certainly will. 🙂

Liina

The course was easy to follow. Technical instructions could provided off hand. There where specific and instructive examples I don’t need or need in order to that LinkedIn would work for me.

Kadriann

Yes very useful – difference between company accounts and personal accounts of interest – for some business’s / people the power and strength of their contacts / business sectors is considered private and of most value – therefore opening these up to all and everyone is considered not a good advert!

Michael

The webinar helped to understand the significant importance of LinkedIn in the context of networking and finding a job nowadays.

Hegne