Meie teenused

Profiili loomine

Enne kui hakkad LinkedIn ™️ tegutsema värbamise, müügi või brändiehitusega, on esmatähtis teha korda enda ja ettevõtte profiil. Sinu profiil on sinu online visiitkaart. Keskmiselt vaatab võõras inimene sinu profiili kolm sekundit. Seega on oluline, et su profiili külastaja näeks paari sekundiga, kuidas sa talle kasulik saaksid olla. 

Nii isiklik kui ka ettevõtte profiil on äärmiselt olulised, sest nii lood potentsiaalsetele klientidele, koostööpartneritele või töötajatele hea esmamulje. Seega on oluline mõelda põhjalikult läbi see lugu, mida sa enda ja oma ettevõtte LinkedIn ™️ profiili kaudu soovid rääkida.

Mis on Sinu lugu ehk millist muljet soovid külastajale jätta? Kuidas soovid end võõrale tutvustada? 

Kes on Sinu ideaalne klient, partner, tööandja või talent? Mida ta soovib teada, enne kui hakkab Sinu või Su ettevõttega koostööd tegema? 

Nendele küsimustele vastuste leidmiseks teeme sinuga intervjuu. See võimaldab meil täpselt teada saada, mis su eesmärk LinkedIn ™️ keskkonnas on. Kuna LinkedIn ™️ keskkonnas on silmapaistmiseks oluline isikupära näidata, saab meie professionaalne copywriter intervjuu abil sinu profiili kirjutada just sulle omapärases stiilis. Oleme rahvusvaheliselt korda teinud juba üle 150 isikliku ja ettevõtte profiili ning kasutame nende koostamisel oma teadmisi LinkedIn ™️ ja otsingumootorite algoritmidest, et su profiil vastavalt sinu sihtrühmale ära optimeerida. 

Kõikidele meie koostatud tekstidele ja piltidele saad anda tagasisidet ning need lähevad üles alles siis, kui sa nendega täiesti rahul oled. Kui oleme Su profiili tekstid paika pannud ja ära optimeerinud, jõuab su profiil All-Star  tasemele, mis tähendab, et sa võid saada 40 korda rohkem vaatamisi kui poolikud või tühjad profiilid. 

NB! Oluline on tähele panna, et igaüks võib profiili luua, aga kui sisu ei ole korralikult läbi mõeldud, siis see tulemusi ei too. 

KUIDAS SINU PROFIILI LOOME?

● Kaardistame strateegia(d)
Teeme kindlaks, mis on Sinu motiiv. Olgu see isiklik tööotsing, võrgustiku loomine/suurendamine, klientide või töötajate leidmine – igal juhul analüüsime ja kaardistame sinu ja/või ettevõtte strateegia(d).

● Personaalne intervjuu
Paljudele inimestele on iseenda profiili koostamine paras väljakutse, kuna ei tea millest ja kuidas täpselt kirjutada. Eestlasele omaselt ei oska me end kiita, mis teeb nullist profiili koostamise veel eriti raskeks. Lahendusena esitame Sulle läbimõeldud ja vajalikud küsimused, mille ümber profiili ehitama hakata.

● Meeskonna profiilide ühtlustamine disainilt ja sisult
Kui Sinu ettevõttes on rohkem inimesi, siis aitame iga positsiooni jaoks luua kirjelduse, et töötajad saaksid väikeste ja kiirete muudatustega kopeerida selle enda profiilile, lisades juurde isiklikud oskused ja senised saavutused (nii on võimalik töötajatel kerge vaevaga üles ehitada enda LinkedIn ™️ profiil, mis on kooskõlas ka ettevõtte omaga).

Vastavalt positsioonile soovitame ka erinevaid taustapilte, mis esmapilgul võib tunduda ebavajalik, kuid tegelikult on LinkedIn ™️ kontekstis üsna olulisel kohal. Müügiinimeste profiil võib olla küllaltki muutuv ja tänu sellele kasu toov.

Ettevõtte puhul on äärmiselt oluline, et kõikide töötajate profiilid oleksid korras, sest rahvusvahelised ettevõtted uurivad väga palju töötajate tausta, mis tõstab nende silmis Sinu usaldusväärsust.

Lead generation

LinkedIn ™️ on müügikontaktide, koostööpartnerite ja uute töötajate leidmiseks kõige parem võrgustik. Aga LinkedIn ™️ keskkonnas müümine ei ole aktiivmüük. Seal on omad põhimõtted ja reeglid, millest tuleb kinni pidada, et saavutada maksimaalsed tulemused. Eduka võrgustiku loomise aluseks on korralik ja usaldusttekitav profiil, mis ka võõrastele huvi pakub.

Võrgustiku loomiseks on vaja teada, kellega ja kuidas vestlust alustada ning väärtust pakkuda – selle jaoks on vaja seada eesmärgid. Intervjuu käigus aitame me sul võimalikult täpselt kaardistada oma ideaalsed kliendid, partnerid või talendid ning seejärel kirjutame just sinu sihtrühmale sobilikud sõnumid, et suhtlus potentsiaalsete partneritega juba esimesest hetkest hästi sujuks.

LinkedIn ™️ detailse otsingusüsteemi tõhus kasutamine on suurepärane viis oma ärivõrgustiku laiendamiseks. Õpetame Sinu meeskonda kasutama Sales Navigatorit, Recruiter Lite’i ja teisi abivahendeid, et te oskaksite LinkedIn ™️ täit potentsiaali edukalt ära kasutada.

Võrgustiku suurendamisele aitab palju kaasa ka inimese aktiivsus LinkedIn ™️ keskkonnas. Kui potentsiaalne partner Su profiili külastab ja näeb, et sa kommenteerid teiste postitusi, võtad aktiivselt vestlustest osa, avaldad ise arvamust ja näitad, et Sa oled oma valdkonna ekspert, näeb ta, et Sa oled usaldusväärne ning tead, millest räägid.

Siit saad lugeda, kuidas me aitasime Loov Organicul kahe kuuga 86 potentsiaalset klienti tuua ja mida me lead generation’iga veel saavutasime.

NB! Lead generation’it teeme minimaalselt viis kuud, sest tõeliselt heade tulemuste saavutamiseks on vaja järjepidevalt tegutseda. Kui me peale teist kuud kokkulepitud tulemusi ei saavuta, esitame enda töö eest väiksema arve.

Värbamine LinkedIn ™️ keskkonnas

Miks peaks värbamisel kasutama LinkedIn ™️ keskkonda?

1. LinkedIn ™️on globaalne talendipank, millel on üle 750 miljoni kasutaja.
2. Korralik LinkedIn ™️ profiil on samaväärne professionaalse CV’ga.
3. LinkedIn ™️ keskkonnas on mitmekülgne otsingusüsteem.
4. Erinevalt CV andmebaasidest annab LinkedIn ™️ ligipääsu ka passiivsetele kandidaatidele, kes tööd ei otsi ja oma CV’d ei avalikusta ega uuenda.
5. LinkedIn ™️ pakub tööriistu värbamise automatiseerimiseks ja efektiivsemaks muutmiseks.

Just seetõttu kasutab 87% värbajatest LinkedIn ™️ töötajate otsimiseks ning LinkedIn ™️ keskkonnast võib leida umbes 15 miljonit tööpakkumist. LinkedIn ™️ detailne otsingusüsteem aitab Sul üles leida kõik kandidaadid, kes su ettevõttese hästi sobiksid. Kui teised portaalid annavad ligipääsu ainult aktiivsetele tööotsijatele, on Sul LinkedIn ™️ keskkonnas võimalik otse ühendust võtta ka nendega, kes parasjagu uut kohta ei otsi, aga Sinu arvates vabale ametikohale sobiksid.

Suureks eeliseks töötajate värbamisel on korralik profiil ja platvormi aktiivne kasutamine – tänu sellele on võimalik leida väärtuslikke talente ja rahvusvahelisi spetsialiste. Mida tugevam ja silmapaistvam on Sinu tööandja bränd, seda rohkem tunnevad inimesed Sinu töökuulutuste vastu huvi.

NB! Värbamisele aitab palju kaasa ka värbajate aktiivsus LinkedIn ™️ keskkonnas. Kui tööotsija Su profiili külastab ja näeb, et sa kommenteerid teiste postitusi, võtad aktiivselt vestlustest osa, avaldad oma arvamust ja näitad, et Sa oled oma valdkonna ekspert, näeb ta, et Sa oled usaldusväärne ning tead, millest räägid.

Sisuloome

Parim viis oma isikliku või ettevõtte brändi kasvatamiseks on hakata regulaarselt kvaliteetset sisu looma. Regulaarselt postitab LinkedIn ™️ keskkonnas alla 1% kasutajatest. See tähendab, et kui Sa hakkad iga nädal postitama, paistad Sa palju paremini oma sihtrühmale silma. 

Postitades tuleb meeles pidada väärtuse pakkumist. Kui Su jälgijad tunnevad, et Sa pakud neile tasuta väärtuslikku informatsiooni, tekitab see nendes usaldusväärsust. Sotsiaalset müüki tehes ei saa ennast lihtsalt reklaamida. Kui kõik su postitused on üles ehitatud kui reklaamid, kaotavad jälgijad kiirelt huvi ning sa ei saa LinkedIn ™️ keskkonnast maksimaalselt kasu. 

Meie aitame Sul luua sisuloome strateegia, mis vastab su eesmärgile ja sihtrühmale. Selleks viime läbi intervjuud, kus saame täpsema pildi Sinu ettevõtte brändist. Intervjuude põhjal koostame postituste kava ja sisu. Lisaks kasutame me oma teadmisi LinkedIn ™️ algoritmist, et postitused leviksid võimalikult kaugele ning looksid hea aluse uute ärisuhete loomiseks.

Kui soovid teada, mida sisuloome protsess endast kujutab ja kuidas me tõstsime kuu ajaga ettevõtte postituste levikut 788%, loe, mida meie partnerid Arctic Startupist  meist kirjutasid. 

NB! Sisuloomet teeme minimaalselt kolm kuud, sest tugeva brändi kasvatamine vajab järjepidevat tööd. Kui me peale teist kuud kokkulepitud tulemusi ei saavuta, esitame enda töö eest väiksema arve. 

LinkedIn ™️ koolitused

Koolitus on mõeldud Sulle, kui soovid ehitada rahvusvahelist võrgustikku, leida partnereid ja investoreid, brändida ennast oma valdkonna eksperdiks, alustada oma ettevõttega või leida uus ja põnev töökoht. Meie meeskond suudab kohaneda just sinu vajadustega. Olgu selleks esmane kokkupuude keskkonnaga või teadjamate suunamine uuele võimekusele.

Kõige eelneva saamiseks piisab ainult maailma suurima B2B võrgustiku ehk LinkedIn ™️ keskkonda tundma õppimisest ja ära kasutamisest.

LinkedIn ™️ keskkonnas on üle 40 miljoni tööotsija ja 15 miljonit avatud tööpakkumist. LinkedIn on võimas tööriist ning meie õpetame Sulle, kuidas see enda kasuks tööle panna ja usaldust kasvatada – nii on Sul võimalik ehitada väga võimas rahvusvaheline võrgustik.

LinkedIn ™️ keskkonnas peab Sinu profiil olema ilus ja kvaliteetne ning selle korralikult tegemine võtab aega. Meie õpetame, kuidas sina ja su ettevõtte paremini silma saavad paista, kuidas müüki suurendada, talente värvata ja ettevõtte bränd rahvusvaheliseks muuta.

Oled algaja? LinkedIn ™️ uustulnukatele mõeldud koolitus õpetab LinkedIn ™️ põhitõdesid ja peamisi eesmärke. Sul on võimalus õppida, kuidas ehitada üles korralik profiil, kasvatada oma võrgustikku ja leida üles õiged inimesed.

Soovid oma ettevõtte brändi kasvatada? Saa teada, mida teha, et su ettevõte LinkedIn ™️ keskkonnas rohkem silma paistaks ja miks see üldse oluline on. Lisaks saad olulisi näpunäiteid selleks, et luua kvaliteetset sisu, mis jõuab täpselt sinu soovitud sihtrühmani.

Tegeled müügiga või oled huvitatud isikliku brändi ehitamisest? Õpetame sulle, mida sa pead silmas pidama, kui hakkad potentsiaalsete klientidega ühendust võtma. Tutvustame kvaliteetse sisuloome olulisust ja põhitõdesid, et sa saaksid aru, kuidas isikliku brändi ja oma võrgustiku kasvatamine seotud on.

Oled värbaja ja otsid uut talenti? Maailma suurim rahvusvaheline tööportaal on selleks ideaalne koht. Tutvustame LinkedIn ™️ keskkonda, sealseid värbamisvõimalusi ning selgitame tööandja brändi loomise aluseid LinkedIn ™️ keskkonnas.

NB! Koolitused on praktilised ja mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Oleme koolitanud Sotsiaalministeeriumi, EASi, Magnumit, Leiburit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning mitmeid teisi Eesti ja välismaa tegijaid.