INDREK PÕLDVEE EHK MR. LINKEDIN ESTONIA

Indrek Põldvee on oma ala ekspert ning lõi LinkedInKoolitused.ee ehk B2B Growth OÜ selleks, et õpetada ja suunata ning üheskoos viia Eesti ettevõtlus uuele tasemele. Ta avastas, et Eestis ei ole palju LinkedIni koolitajaid või asjatundjaid. Ta mõistis kui oluline see B2B võrgustikuna on ning soovis, et kõik Eesti ettevõtjad, kes vähegi tahavad rahvusvaheliselt äri teha, saaksid selle võludest aru ja oskaksid neid maksimaalselt ära kasutada!

Indrek Põldvee on ettevõtluses olnud üle 10 aasta ning on külalislektor Mainoris ja EBS-is.

B2B Growth aitab ettevõtetel koostada LinkedIni strateegiat, ehitada brändi, korrastada  ja hallata isiklikke ja ettevõtte profiile, teha sotsiaalset B2B müüki, luua sisu ja värvata uusi talente.

B2B Growth alustas kaks aastat tagasi ning on on ainuke LinkedInile fokuseeritud agentuur Baltikumis. Lühikese ajaga on nende meeskond saanud ka Microsofti ehk LinkedIni omaniku partneriks.

Kahe aastaga on B2B Growth koolitanud üle 500 inimese, teinud korda üle 150 isikliku ja ettevõtte LinkedIni profiili, aidanud ettevõtetel ehitada müügitunneleid ning teinud koostööd Eesti suurimate ettevõtetega. Hetkel aidatakse kliente tuua ettevõtetele, kelle käive on üle 30 miljoni euro aastas.

Kahe aastaga on ettevõte saanud kliente Soomest, Rootsist, Norrast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Austriast, Poolast ja Jaapanist.

Enne B2B Growthi alustamist oli Indrek idufirma Sorry as a Service üks asutajatest. Nad alustasid StartUp Wise Guys’is ja liikusid edukalt edasi Londonisse Techstars’i programmi, kuhu pääseb ainult 1% kandideerinud ettevõtetest –  programm oli väga kasulik ja õpetlik ning tänu sellele sai Indrek rohkem aimu sellest, kui oluline on LinkedIn ja sotsiaalne müük üldiselt. 

Lisaks ettevõtlusele alustas Indrek 2017. aastal podcast’i sarjaga Hakkame tegutsema, millest on saanud Eesti kõige kuulatuim ettevõtlikkuse saade. 2019. esimese poolaasta seisuga on saadetel üle 300 000 kuulamise ning kokku umbes 50 000 unikaalset kuulajat. Saate õnnestumisele on aidanud kaasa hulk vabatahtlikke!

Olen avatud ning alati valmis aitama. Võta minuga julgelt ühendust!