• +372 521 5744
  • indrek@linkedinkoolitused.ee
LinkedIn koolitaja Indrek Põldvee


Tere, mina olen Indrek Põldvee!

Neli aastat (2015-2019) tegutsesin idufirmaga Sorry as a Service. Tänaseks on firma edukalt maha müüdud ja uutele omanikele edasi antud.
Selle nelja aasta jooksul õppisime ja kogesime meeskonnaga palju põnevat – võitsime erinevaid auhindu, osalesime kahel kiirendil jne. Alustasime StartUp Wise Guys’is ja liikusime edukalt Londonisse Techstars’i programmi, kuhu pääseb ainult 1% kandideerinud ettevõtetest –  programm oli väga kasulik ja õpetlik ning tänu sellele sain ma rohkem aimu sellest, kui oluline on LinkedIn ja sotsiaalne müük üldiselt. 

Tänu LinkedIn’i põhjalikumale avastamisele ja aktiivsele kasutamisele õnnestus mul Londonis kohtuda paljude äärmiselt põnevate inimestega, töö kandis vilja ning saime enda ettevõttele rahvusvahelisi kliente.
Tänu LinkedIn’ile olen saanud võimalusi kohtuda maailma suurimate ettevõtete töötajatega ning kõigele lisaks leidsime enda idufirmale ka juhatuse liikme!

Lisaks ettevõtlusele alustasin 2017.aastal podcast’i sarjaga “Hakkame tegutsema”, millest on saanud Eesti kõige kuulatuim ettevõtlikkuse saade. 2019. esimese poolaasta seisuga on saadetel üle 150 000 kuulamise ning kokku umbes 50 000 unikaalset kuulajat. Saate õnnestumisele on aidanud kaasa hulk vabatahtlikke!

Samuti olen mentorina panustanud STARTER programmis ja EAS mentorprogrammis, lisaks Built it ja Storytek kiirendis.
Alates 2018. aastast olen olnud Mainori Ülikooli StartUp programmis lektor, erialadeks: alustavate ettevõtjate mentorlus, meeskonnatöö arendamine ja müük. 

Pärast seda, kui hakkasin mõistma LinkedIn’i potentsiaali ja suurust, avastasin, et Eestis ei ole palju (peaaegu üldse) LinkedIn koolitajaid või asjatundjaid. Mõistsin kui oluline on see B2B võrgustikuna ning soovin, et kõik Eesti ettevõtjad, kes vähegi tahavad rahvusvaheliselt äri teha, saaksid aru antud võrgustiku võludest ja oskaksid neid maksimaalselt ära kasutada! Selleks olen loonud LinkedInKoolitused.ee ehk B2B Growth OÜ, et õpetada ja suunata ning üheskoos viia Eesti ettevõtlus uuele tasemele.

Täna olen ise LinkedIn koolitaja ja entusiast ning aitan igas küsimuses meeleldi.

Olen avatud ning alati valmis aitama. Võta minuga julgelt ühendust!


Lugemist:
Miks ma hakkasin LinkedIn’iga tegelema?